Путін: США та КНДР – на межі великомасштабного військового конфлікту

Путін: США та КНДР – на межі великомасштабного військового конфлікту

Президент РФ вважає, що єдиним вирішенням проблеми є прямий діалог

Путін: США та КНДР – на межі великомасштабного військового конфлікту
Фото Shutterstock

В п’ятницю Володимир Путін попередив, що військова напруга між КНДР та Сполученими Штатами знаходиться на межі великомасштабного конфлікту, та заявив, що спроба натиснути на Північну Кореєю ракетною програмою була помилковою. Про це повідомляє Reuters.

Путін, який відвідає наступного тижня саміт країн BRICS в Китаї, написав у статті, яку опубліковано на сайті Кремля, що він виступає за переговори з Північною Кореєю.

«Необхідно вирішувати проблеми регіону шляхом прямого діалогу за участі сторін без будь-яких попередніх домовленостей, які б передували переговорам, – написав Путін. – Провокації, тиск та образлива риторика – це шлях в нікуди».

«Ситуація на Корейському півострові погіршилась настільки, що тепер вона «балансує на межі великомасштабного конфлікту», – впевнений російський лідер.

Нагадаємо, Пхеньян вчергове пригрозив ракетним ударом по Гуаму. Незадовго до цього КНДР запустила балістичну «Хвасон-12», яка пролетіла над Японією.

У відповідь на зухвалі та провокативні дії Північної Кореї Сполучені Штати разом з Японією відпрацювали розгортання протиракетних комплексів, а також проводять спільні американсько-південнокорейські навчання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло