Омелян розраховує на прихід в Україну трьох лоукостерів

Омелян розраховує на прихід в Україну трьох лоукостерів

Омелян вважає втрати для аеропорту «Бориспіль» від приходу авіакомпанії Ryanair вигаданими

Омелян розраховує на прихід в Україну трьох лоукостерів
Фото УНІАН

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розраховує, що наступного року в Україну прийдуть авіакомпанії EasyJet, Eurowings і Ryanair.

Про це повідомляє УНІАН. 

«Я дуже сподіваюся, що наступного року ми зможемо вітати в Україні як компанію Ryanair, так і компанії EasyJet, Eurowings. Тому що це не лише дешеві польоти для українців, але й залучення туристів в країну», – сказав він.

За словами міністра, втрати для аеропорту «Бориспіль» від приходу авіакомпанії Ryanair вигадані. «Коли говорять про потенційні, а насправді гіперболізовані та вигадані втрати для аеропорту «Бориспіль», то забувають, що кожен турист привозить в казну країни $300-1000», – зазначив Омелян.

Нагадаємо, що 15 березня найбільший лоукостер Європи – ірландська авіакомпанія Ryanair – заявила про відкриття з 30 жовтня 2017 року 11 рейсів з Києва та Львова

10 липня генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що в разі підписання контракту Ryanair аеропорт щорічно буде недоотримувати 2 млрд грн. Він назвав угоду з Ryanair фінансово невигідною для підприємства і відмовився підписувати її, поки не будуть враховані вимоги аеропорту. 

10 липня авіакомпанія Ryanair заявила про вихід з України через недотримання посадовими особами аеропорту «Бориспіль» раніше досягнутої угоди з Міністерством інфраструктури України. 

Дискусії з приводу провалу перемовин головного аеропорту України з ірландською авіакомпанією “Ryanair” викликали чималий резонанс у суспільстві. Але далеко не всі суспільні оратори розуміють принципи роботи лоукостерів та їхні умови для аеропортів. Mind дослідив це питання у матеріалі «Схеми лоукостерів: в чому суть проблеми з Ryanair».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло