Власники автомобілів Tesla зможуть за два роки зекономити $70 000 – дослідники

Власники автомобілів Tesla зможуть за два роки зекономити $70 000 – дослідники

Експлуатація електромобіля порівняно з бензиновим авто в рази дешевша

Власники автомобілів Tesla зможуть за два роки зекономити $70 000 – дослідники
фото tesla.com

Транспортна компанія Tesloop, яка для перевезення використовує автомобілі Tesla (як можна здогадатися з назви), продемонструвала, наскільки вигіднішим є використання електромобіля порівняно з автомобілем з двигуном внутрішнього згоряння. Про це пише словацьке видання TechByte.sk.

Один з автомобілів компанії – модель Model S – за два роки проїздив 300 000 миль (480 000 км).

Представники Tesloop повідомили, що за два роки витратили $10 492 на зарядку автомобіля і на сервіс, причому весь час на обслуговування в сумі склав 12 днів.

За підрахунками, якби компанія мала в експлуатації бензиновий автомобіль, то за цей же період вона би потратила від $70 000 до $86 000. Таким чином різниця у витрачених коштах складає до $70 000.

Аналітики уточнили, що зарядка в США завдяки швидким зарядним пристроям SuperCharger на АЗС безкоштовна у Каліфорнії. У потрачену суму входили $6500 на щоденне обслуговування і $3500 на заміну фар.

Компанія збирається й далі досліджувати особливості експлуатації Tesla Model S і довести пробіг авто до 900 000 миль (майже 1,5 млн км) й порівняти нові дані з роботою бензинових авто.

Дослідники також зазначили, що акумуляторна батарея Tesla проявляє стійкість до зношування. Вони очікували, що після півмільйона кілометрів батарея значно впаде в потужності. Однак компанія виявила, що батарея втратила всього 9% від її повної потужності. Це хороша продуктивність, яка, безумовно, сподобається багатьом покупцям електромобілів, зазначили в компанії.

Нагадаємо, китайський стартап із випуску електрокарів отримав $200 млн фінансування. За вартістю, нові автомобілі зможуть конкурувати із Tesla Model 3.

Тим часом Tesla залучила додаткових $1,5 млрд, щоб впоратися з нарощуванням виробництва Model 3. За день в компанії реєструють 1800 нових передзамовлень на Model 3.

Більше про те, чи є шанси в електромобілів витіснити традиційні авто із двигунами внутрішнього згоряння, читайте в матеріалі «Повстання електромашин: чи загрожує нафтовій промисловості розвиток електромобілів?»

Тим часом кількість зареєстрованих електромобілів в Україні за перше півріччя зросла на 165%. Безумовним лідером є модель Nissan Leaf.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло