Укрзалізниця отримала три нові пасажирські вагони

Укрзалізниця отримала три нові пасажирські вагони

Новація вдосконалених пасажирських вагонів – сучасний кавовий апарат

Укрзалізниця отримала три нові пасажирські вагони
Фото Shutterstock

1 вересня до Києва прибули перші три нові вдосконалені пасажирські вагони з 38, які за контрактом поставить завод до кінця 2017 року.

Про це повідомляє прес-центр УЗ.

За словами члена правління Сергія Михальчука, ці вагони більш досконалі, ніж ті, які цей завод виготовив для Укрзалізниці наприкінці минулого – на початку цього року.

«Ми змінили дев’ять позицій у конструкції вагона. Це далося нелегко, адже завод останніми роками не вдавався до кардинальних змін вагонів. До того ж головний наш акцент був на тому, щоб усі важливі елементи, 70 % обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва. Такі конструктивні особливості – це справді перемога і для нас, і для заводу-виробника», – сказав Михальчук.

Новація вдосконалених пасажирських вагонів – сучасний кавовий апарат, який дає пасажирам великий вибір напоїв.

Також Михальчук зауважив, що загалом парк поповнять 27 таких класичних купейних вагонів та ще 11 СВ.

«Ці три купейні вагони курсуватимуть у складі поїздів до Ужгорода, Трускавця та Новоолексіївки», – повідомив член правління товариства.

За словами в.о. голови правління «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, менеджмент компанії продовжить роботу з удосконалення технічного стану рухомого складу та закупівлі нового, зокрема збільшення кількості швидкісних денних поїздів і придбання пасажирських вагонів для нічних поїздів.

Пасажирський вагон призначений для перевезення 40 пасажирів зі швидкістю руху до 160 км/годину та може експлуатуватися як на електрифікованих, так і на неелектрифікованих залізницях. Вагон обладнаний кліматичною системою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу.

У вагоні передбачена установка додаткових фільтрів у систему опалення та системи водяного пожежогасіння. Також удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі. Встановлені більш потужні електричні перетворювачі для мікрохвильової печі.

Нагадаємо, що 9 серпня Кабмін звільнив Войцеха Бальчуна з поста керівника ПАТ «Укрзалізниця» (УЗ). Виконувати обов'язки голови правління залізниці уряд доручив Євгену Кравцову, першому заступнику міністра інфраструктури. Редакція Mind взяла у Кравцова інтерв’ю, у якому він поділився найближчими планами реформування УЗ. Дізнатися про найближчі зміни можна у матеріалі «В. о. голови правління «Укрзалізниці»: «Для мене стало відкриттям, що в УЗ є серйозна кадрова проблема».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло