Бальчун покидає посаду голови Укрзалізниці

Бальчун покидає посаду голови Укрзалізниці

Екс-голова УЗ йде за своїм бажанням

Бальчун покидає посаду голови Укрзалізниці
Фото УНІАН

У середу, 9 серпня, Войцех Бальчун покинув посаду голови Укрзалізниці.

Про це екс-голова повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Володимир Гройсман зауважив, що Бальчун написав заяву про звільнення за власним бажанням.

«Він прийняв це рішення самостійно. Я це рішення поважаю. За цей рік – хто би що не казав – у залізниці відбулись у тому числі і позитивні зміни. Я хочу подякувати йому за роботу. Сказати про те, що я розумію, що він працював у достатньо важких умовах, це надзвичайно складне підприємство. Але дуже важливо в цьому підприємстві змінювати не тільки керівника, а змінювати систему управління: незалежний менеджмент, незалежна наглядова рада», – зазначив прем’єр-міністр.

Бальчун зауважив, що за час його керування відбулося покращення фінансового стану товариства. За 6 місяців 2017 року за міжнародними стандартами фінансової звітності чистий прибуток склав 122,5 млн грн, що на 3,9 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

«Вдалось досягти помітних успіхів в покращені нашої кредитної політики. За період з червня 2016 року до липня 2017 року погашено фінансових зобов’язань в на суму 8,7 млрд грн, при цьому кредитний портфель зменшився на 15%, або 6,6 млрд грн, і на 01.08.2017 склав 37,3 млрд грн», – заявив Бальчун.

Це була( найскладніша і найважливіша місія в моєму бізнесовому житті. Країна, де, до цього, я був лише раз. Інші корпо...

Опубликовано Войцех Балчун 9 августа 2017 г.

Нагадаємо, 3 серпня Омелян заявив, що в звітах «Укрзалізниці», що були оприлюднені Бальчуном, є деякі розбіжності з дійсною картиною.

2 серпня голова УЗ Войцех Бальчун повідомив, що чистий консолідований прибуток «Укрзалізниці» в першому півріччі 2017 року становив 122,5 млн грн, при тому, що за аналогічний період 2016 року був зафіксований чистий збиток близько 3,8 млрд грн.

Як повідомлялося, ситуація з різними фінансовими показникамидвох джерел – міністерства та держпідприємства – траплялася і раніше.

За інформацією прес-служби, УЗ за 2016 рік отримала 303 млн грн чистого прибутку.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, аудиторська компанія E&Y підрахувала, що у 2016 році УЗ спрацювала зі збитками в 7 млрд грн.

2015 рік компанія закінчила зі збитком понад 16 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло