До Ужгорода курсуватиме один з трьох нових купейних вагонів «Укрзалізниці»

До Ужгорода курсуватиме один з трьох нових купейних вагонів «Укрзалізниці»

70% обладнання нового вагона було вітчизняного виробництва

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» запустить до Ужгорода один з трьох нових пасажирських купейних вагонів, у яких будуть встановлені кавові машини.

Про це повідомляє Закарпаття.

Нагадаємо, що 1 вересня до Києва прибули перші три нові вдосконалені пасажирські вагони з 38, які за контрактом поставить завод до кінця 2017 року.

За словами члена правління Сергія Михальчука, ці вагони більш досконалі, ніж ті, які цей завод виготовив для Укрзалізниці наприкінці минулого – на початку цього року.

«Ми змінили дев’ять позицій у конструкції вагона. Це далося нелегко, адже завод останніми роками не вдавався до кардинальних змін вагонів. До того ж головний наш акцент був на тому, щоб усі важливі елементи, 70% обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва. Такі конструктивні особливості – це справді перемога і для нас, і для заводу-виробника», – сказав Михальчук.

Новація вдосконалених пасажирських вагонів – сучасний кавовий апарат, який дає пасажирам великий вибір напоїв.

Також Михальчук зауважив, що загалом парк поповнять 27 таких класичних купейних вагонів та ще 11 СВ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло