СБУ та ГПУ проводять обшуки в «Укрзалізниці»

СБУ та ГПУ проводять обшуки в «Укрзалізниці»

Розслідується укладення договору на суму понад 3,8 млн грн

СБУ та ГПУ проводять обшуки в «Укрзалізниці»
Фото: pixabay.com

Генеральна прокуратура проводить обшуки у кількох підрозділах «Укрзалізниці» в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), і ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України стосовно фактів розкрадання грошових коштів, а саме призначених для забезпечення належних умов перевезення пасажирів.

За інформацією Генпрокуратури, встановлено, що один з підрозділів «Укрзалізниці» на початку літа 2017 року нібито з метою належного функціонування систем кондиціювання пасажирських вагонів уклав договір на суму понад 3,8 млн грн щодо закупівлі семи тонн холодоагента з господарським підприємством.

Проте судовий експерт дійшов висновку, що поставлена речовина непридатна для її використання у системах кондиціонування потягів, призначених для перевезення пасажирів.

Аби задокументувати відповідну злочинну діяльність, ГПУ разом із СБУ проводять обшуки у підрозділах «Укрзалізниці». Як повідомляється, вже вилучено технічну документацію та понад 45 балонів із невідомою речовиною, яка, за супровідними документами, нібито є холодоагентом.

Вирішується питання щодо оголошення підозри службовим особам ПАТ «Укрзалізниця», які приймали неналежний товар.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло