Єврокомісія цієї осені обговорить з Росією реалізацію «Північного потоку-2»

Єврокомісія цієї осені обговорить з Росією реалізацію «Північного потоку-2»

Реалізація ускладнилася після введення США нового пакету антиросійських санкцій

Єврокомісія цієї осені обговорить з Росією реалізацію «Північного потоку-2»
фото Shutterstock

Віце-президент Єврокомісії з енергетичного союзу Марош Шефчович і міністр енергетики Росії Олександр Новак планують зустрітися восени, щоб обговорити енергетичні відносини між ЄС і Росією, в тому числі безпеку поставок, повідомляє NewEurope.

На майбутній зустрічі будуть обговорюватися питання, пов'язані з енергетичними відносинами між ЄС і Росією, зокрема, буде приділена увага новому пакету санкцій США і проекту «Північний потік-2», передає прес-служба Єврокомісії.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Я думаю, що у нас буде можливість обговорити ці питання, реалізація «Північного потоку-2», – одна з ключових тем», – цитує видання російського міністра Новака.

Міністр енергетики Росії зазначив, що Москва очікує, що «європейські партнери зацікавлені в реалізації цього проекту». Він нагадав, що «Північний потік-2» вже запущений і частково фінансується.

Обговорення також включатимуть, за словами Новака, енергетичні відносини, особливо нафтогазовий сектор, електроенергетику, реалізацію великих інфраструктурних проектів, енергопостачання, газ в першу чергу і, звичайно ж, питання, «пов'язані з майбутньою співпрацею з балтійськими державами з точки зору синхронізації роботи наших енергосистем», – зазначив Новак.

Незважаючи на прагнення США, України, Польщі та Литви заблокувати реалізацію «Північного потоку – 2», «Газпром» налаштований його побудувати з партнерами з Німеччини, Австрії та Франції. Немає єдиної думки щодо перспектив цього проекту і в Єврокомісії. Більше про це в матералі Mind «Газова пастка: чому боротьба України проти «Північного потоку – 2» може зійти нанівець».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло