ГПУ провела обшуки в агрохолдингу «Астарта»

ГПУ провела обшуки в агрохолдингу «Астарта»

В ході обшуків була заблокована робота офісу

ГПУ провела обшуки в агрохолдингу 	«Астарта»
Фото: ГПУ

Генеральна прокуратура провела обшук в офісі агропромислового холдингу «Астарта». Про це йдеться в повідомленні прес-служби холдингу.

«Сьогодні, 6 вересня, в головному офісі компанії «Астарта-Київ» за участю озброєних правоохоронців і з порушенням процесуальних норм пройшов обшук, ініційований Генеральною прокуратурою України. Протягом декількох годин співробітники не могли потрапити на свої робочі місця, була заблокована робота підприємств. Крім цього, в даний час заблоковані окремі рахунки кількох виробничих підрозділів, що входять в структуру компанії», – йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що розглядають дані дії прокуратури як надмірні і необґрунтовані.

Причина обшуку в повідомленні не вказується.

Повідомляється, що підприємства компанії працюють в штатному режимі.

«Астарта» об'єднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», ТОВ «Добробут» (усі – Полтавська область), ТОВ «Хмельницьке» (Вінницька область) і ТОВ «Волочиськ-Агро» (Хмельницька область).

Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування і реалізація зернових і олійних культур, цукрового буряку, виробництво м'яса і молока, переробка сої.

Компанія обробляє 250 000 га в 8 областях, має в своєму розпорядженні 8 цукрових заводів, молочні ферми на 30 000 голів і біоенергетичний комплекс у Глобино Полтавської області, який утворює промисловий цикл з цукровим заводом і заводом з переробки сої.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті