Порошенко: місцева влада тримає на банківських депозитах 13,5 млрд грн

Порошенко: місцева влада тримає на банківських депозитах 13,5 млрд грн

Частка місцевих бюджетів в загальному зведеному державному бюджеті наближається до 50%

Порошенко: місцева влада тримає на банківських депозитах 13,5 млрд грн
Фото УНІАН

За словами Президента України Петра Порошенка, на депозитах в банках станом на 1 вересня перебуває 13,5 млрд грн коштів місцевих бюджетів, передає БізнесЦензор.

Порошенко зазначив, що якщо раніше місцеві бюджети були «касами з виплати заробітної плати», то сьогодні вони мають можливість самостійно розвивати власну інфраструктуру та будувати необхідні адміністративні та освітні заклади.

«Не всі, правда, зорієнтувалися, як розпорядитися грошима, і за станом на 1 вересня 13,5 млрд грн лежать на депозитах в комерційних банках, замість того, щоб працювати на людей, забезпечувати розвиток територіальних громад», – сказав президент.

Глава держави додав, що частка місцевих бюджетів в загальному зведеному державному бюджеті наближається до 50%.

Порошенко також зазначив, що наразі ведеться обговорення про передачу об'єднаним територіальним громадам повноважень управління землями, що знаходяться поза населеними пунктами.

Децентралізацію називають реформою №1 в Україні. Головна її мета – надати громадам повноваження та ресурси для оптимального управління власним розвитком.

Що можуть отримати громади та як має відбуватися процес передачі землі «на місця» – дізнайтеся в окремому матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло