Китай протестує проти встановлення в Південній Кореї американських ПРО THAAD

Китай протестує проти встановлення в Південній Кореї американських ПРО THAAD

У КНР вважають, що протиракетні установки порушать баланс сил безпеки на Корейському півострові

Китай протестує проти встановлення в Південній Кореї американських ПРО THAAD
ПРО THAAD
army.mil

Китай зробив Південній Кореї серйозне попередження у зв'язку з розгортанням системи протиракетної оборони THAAD, заявив офіційний представник МЗС Китаю Ген Шуан. Про це повідомляє китайське інформагентство «Сіньхуа».

Південна Корея вже завершила встановлення додаткових чотирьох мобільних пускових установок американської системи ПРО THAAD на старому полі для гольфу.

У відповідь на це китайський дипломат заявив, що позиція Китаю проти розгортання США в РК системи ПРО THAAD залишається твердою, ясною і послідовною: КНР закликає негайно припинити процес розгортання системи ПРО THAAD, цитує агентство Ген Шуана.

Раніше в МЗС Китаю рішуче виступили проти розміщення ПРО THAAD на території Південної Кореї. Це не тільки не допоможе вирішити проблеми безпеки зацікавлених країн, а й серйозно порушить стратегічний баланс в регіоні і посилить напруженість і протистояння на Корейському півострові, заявив представник зовнішньополітичного відомства Китаю Ген Шуан.

Раніше повідомлялося, що США розмістять у Південній Кореї ще 4 протиракетних установки THAAD.

«Установки будуть розгорнуті у співпраці Південної Кореї та США, щоб протистояти ядерним і ракетним загрозам з боку КНДР», – прокоментували в Міністерстві національної оборони Південної Кореї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло