Єлісєєв: Київ передав Радбезу ООН оновлений проект резолюції щодо миротворців на сході України

Єлісєєв: Київ передав Радбезу ООН оновлений проект резолюції щодо миротворців на сході України

Затвердження розгортання миротворчої місії може зайняти півроку

Єлісєєв: Київ передав Радбезу ООН оновлений проект резолюції щодо миротворців на сході України
фото з сайту ООН

Українська делегація передала на розгляд Раби безпеки ООН новий проект резолюції щодо розміщення миротворців на Донбасі. Про це заявив заступник голови президентської адміністрації Костянтин Єлісєєв, передає BBC Україна.

Попередній варіант українська сторона надала ще у 2016 році. Але тоді резолюція не викликала відповідної реакції у зв’язку з «негативістською позицією» Російської Федерації,заявив Єлісєєв.

Повідомляється, що з моменту подання резолюції до його затвердження може пройти півроку.

Нагадаємо наприкінці серпня президент України Петро Порошенко повідомив про свої плани представити на Генасамблеї ООН у вересні ідею розгортання миротворчої місії у зоні конфлікту.

Днями президент Росії Володимир Путін підтримав ідею розміщення миротворчих місій на Донбасі, але лише на лініях розмежування, «і ні на яких інших територіях». Крім того. Він зазначив, що постачання летальної зброї Сполученими Штатами до України лише погрішить ситуацію та призвете до «більшої кількості жертв».

МЗС України вважають, що розгортання миротворчої операції ООН сприятиме відновленню миру та безпеки на українському сході. А заяви Путіна у Міністерстві назвали черговою спробою Росії представити власну агресію внутрішньо-українським конфліктом та спотворити саму ідею й цілі запровадження миротворчої операції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло