Ціни на нафту зростають після переговорів щодо продовження угоди щодо скорочення її видобутку

Ціни на нафту зростають після переговорів щодо продовження угоди щодо скорочення її видобутку

Переговори між Саудівською Аравією, Казахстаном та Венесуелою допомогли стабілізувати нафтовий ринок після наслідків руйнівного урагану в США

Ціни на нафту зросли в понеділок після того, як міністр енергетики Саудівської Аравії зустрівся із своїми колегами з Казахстану та Венесуели для обговорення продовження угоди щодо скорочення світових поставок нафти після березня 2018 року. Про це повідомляє Reuters.

Новини щодо недільних переговорів допомогли компенсувати тиск на нафту на фоні стривоженості щодо того, що попит на енергоносії сильно постраждає від урагану «Ірма» та його наслідків.

Ураган позбавив електропостачання майже 4 млн будинків та підприємств у Флориді в неділю. За прогнозами експертів, в понеділок ураган послабшає до рівня тропічного шторму.

Сира нафта WTI зросла на 0,41 або 0,9% до $47,89 за барель. Ціна північноморської марки Brent торгувалась сьогодні вище відмітки $54 за барель проти попереднього показника у $53,78.

Нагадаємо, в 2016 країни ОПЕК та домовились зменшити об’єми виробництва до 558 000 барелів на день з метою стабілізації світових цін на нафту. Угоду підтримали також і 11 країн, які не входять до групи ОПЕК. У травні цього року дію угоди було продовжено до березня 2018, але Росія та Саудівська Аравія наполягають на її продовженні до червня 2018 року. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло