Реєстрація авто на альтернативних видах палива в ЄС зросла на 38%

Реєстрація авто на альтернативних видах палива в ЄС зросла на 38%

Значно збільшилися реєстрації гібридних транспортних засобів

Реєстрація авто на альтернативних видах палива в ЄС зросла на 38%
Фото: pixabay.com

У другому кварталі 2017 року в Євросоюзі реєстрація авто на альтернативних видах палива збільшилася на 38% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. В ЄС було зареєстровано 204 502 автомобіля з альтернативними силовими агрегатами, що становить 5,1% всіх легкових автомобілів, проданих у другому кварталі 2017 року. Електрично заряджаються автомобілі (ECV) склали 1,2% від загального обсягу продажів автомобілів.

Про це повідомляє Укравтопром.

Значно збільшилися реєстрації гібридних транспортних засобів (HEV) і ECV (+ 61,1% і + 45,8% відповідно). У другому кварталі цього року збільшилася кількість нових автомобілів, що працюють на пропан або природному газі (+ 3,3%), що в значній мірі стало результатом зростання реєстрацій автомобілів на зрідженому газі (+ 23,7%).

На всіх п'яти великих ринках зазначалося двозначне збільшення, що в значній мірі сприяло позитивним результатам на ринку ЄС. Найбільше зростання спостерігалося в Німеччині та Іспанії: + 91,9% і + 80,7% відповідно. Менш істотне зростання зафіксовано у Франції (+ 28,6%), Великобританії (+ 24,4%) та Італії (+ 18,1%).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло