У І півріччі цього року на 56% більше українців їздили до Росії

У І півріччі цього року на 56% більше українців їздили до Росії

За вказаний період російський кордон перетнуло 2,67 млн українців

У І півріччі цього року на 56% більше українців їздили до Росії
Фото Shutterstock

У першому півріччі 2017 року кількість українців, які їздили до Росії зросла на 56,1%, разом з тим на 45,4% скоротилася кількість тих, хто виїжджав до Польщі, повідомляє Інтерфакс з посиланням на дані Держприкордонслужби.

За її інформацією, 2,67 млн українців виїжджало до Росії, що на 56,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016- го.

Повідомляється також, що найбільша кількість українців за цей період їздила до Польщі – 4,34 млн, що на 45,4% менше проти першого півріччя 2016 року.

ТОП-3 країн, куди виїжджали українські громадяни за цей період, замикає Угорщина – 1,44 млн, що на 6,7% більше минулорічного показника за вказаний термін.

За даними Держприкордонслужби, за перше півріччя до Україні всього в'їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% більше показника 2016-го.

На 55,3% більше білорусів відвідали Україну, у порівнянні з І півріччям минулого року.
Третина всіх іноземців, які в'їхали в Україну за вказаний період, – громадяни Молдови. Однак ця цифра несуттєво відрізняється від торішніх даних за цей же період – на 1,3% більше.

Кількість туристів з Росії збільшилася на 4% – до 620,28 тис.

Як вже розповідав Mind, товарообіг між Україною та РФ за п’ять місяців 2017 р. склав $4,1 млрд, що на 41,4% більше, ніж за відповідний період минулого року.
Водночас, обсяг імпорту з Росії в Україну за вказаний період зріс на 44,8% і склав $2,5 млрд.

Попри заяви Міністерства економічного розвитку і торгівлі України​ про зусилля щодо переорієнтації на інші ринки збуту, як свідчать дані Держстату, РФ залишається країною, з якою найбільше торгує Україна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті