Масштабний витік інформації з Apple може зашкодити презентації нового iPhone

Масштабний витік інформації з Apple може зашкодити презентації нового iPhone

Витік організували, швидше за все, самі ж «ображені» співробітники компанії

Масштабний витік інформації з Apple може зашкодити презентації нового iPhone
фото Apple Inc.

Масштабний витік з компанії Apple розкрив інформацію про пристрої і функції, які компанія планує анонсувати на великій презентації у вівторок, включаючи детальну інформацію про високоякісну версію iPhone, яка буде називатися «iPhone X», повідомляє The Washington Post.

У вихідні два блоги, які освітлюють новини від Apple, опублікували інформацію, що Apple у вівторок презентує три телефони: iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X.

Більшість оглядачів Apple не очікували, що Apple пропустить версію iPhone 7s і перейде безпосередньо до iPhone 8. Витік також надав детальну інформацію про Apple Watch, навушники AirPod і новий тип емоджі – «Animoji» – анімовані смайлики, які імітують риси обличчя користувача.

Витік інформації відбувся напередодні великої презентації у новій штаб-квартирі Apple Park, яка приурочена також до 10-річного ювілею iPhone.

Секретна інформація, за словами розробників, схоже, надходить із серверів Apple через довгі складні веб-адреси, які дуже важко знайти, не знаючи, де вони знаходяться. Деякі розробники Apple онлайн дали коментар, що інформація схожа на достовірну і підтверджує чутки про функції iPhone X високого класу, включаючи бездротову зарядку, новий тип екрану, додаткові можливості камери для портретних знімків і вдосконалену систему розпізнавання обличчя.

Згідно з інформацією, оновлений Apple Watch матиме 4G-підключення – це означає, що він не буде повністю прив'язаний до телефону.

Сюрприз є ключовим елементом успішної події, тому, на думку експертів, розкриття інформації дещо псує картину для Apple.

«Я впевнений, що це не помилка, а зловмисні дії когось із ображених працівників Apple», – вважає аналітик Джон Губер. Однак у компанії все ще можуть бути речі, які здивують публіку, вважає він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті