Світові ціни на нафту врешті-решт стабілізувались
Американські НПЗ відновили свої нафтопереробні потужності після «Харві»
Ціни на нафту стабілізувались у вівторок на фоні того як трейдери зважили ефекти після наслідків урагану «Ірма» проти відновлювання НПЗ після «Харві», що має призвести до збільшення об’ємів переробки сирої нафти. Про це повідомляє Reuters.
Міжнародний бенчмарк Brent знизився на $0,04 або на 0,07% до 453,8 за барель у порівнянні з минулим закриттям.
Вартість сирої нафти в Західному Техасі знизилась на $0,03 або на 0,06% на рівні $48,04 за барель.
Американські нафтопереробні заводи,включно із найбільшим Motiva Enterprises почали відновлення після майже двотижневого простою, після ураганау «Харві», який бушував в Мексиканській затоці.
Слідом за «Харві», у Флориду увірвався «Ірма», залишивши більше 7,4 млн будинків без електропостачання.
Шість аналітиків, поперед Американського інституту нафти та Депатрмаменту енергетики оприлюднили свої звіти і оцінили, що запаси сирої нафти в США зросли принаймні на 2,3 млн барелів за останній тиждень.
Нагадаємо, на фоні проблем з над постачанням міністр енергетики Саудівської Аравії вів переговори із своїми колегами з Венесуели та Казахстану щодо продовження дії угоди і після 2018 року.
Організація ОПЕК і інші виробники, включаючи Росію, погодились скоротити об’єм видобутку до 1,8 млн барелів на день до березня 2018 року.
Генсек ОПЕК Мохаммад Баркіндо заявив у понеділок, що угод щодо скорочення видобутку допоможе збалансувати світовий ринок, а сильний попит може ще скоротити запаси нафти.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].