Попит на нафту виріс найбільше за останні два роки

Попит на нафту виріс найбільше за останні два роки

Споживання в Європі та США найбільше впливає на зміну балансу на світових ринках

Попит на нафту виріс найбільше за останні два роки
фото Shutterstock

Глобальний попит на нафту досягне максимуму в 2017 році за останні два роки, починаючи з 2015-го, повідомляє агентство Bloomberg.

Причиною стало більш сильне, ніж очікувалося, споживання в Європі та США, йдеться в заяві Міжнародного енергетичного агентства.

МЕА, яке консультує більшість великих економік з енергетичної політики, збільшило свою оцінку зростання попиту в 2017 році на 100 тисяч барелів на день – до 1,6 млн в день, або 1,7%.

Попит на нафту виріс найбільше за останні два роки

Як стверджує агентство, зміна балансу на світових ринках продовжується, оскільки поставки ОПЕК упали вперше за п'ять місяців, а запаси переробленого палива в розвинених країнах знижуються до середніх рівнів.

«Зростання попиту продовжує залишатися сильнішим, ніж очікувалося, особливо в Європі й США, – йдеться в опублікованій доповіді агентства.

Вплив урагану «Харві», який завдав збитків штату Техас та нафтовидобувній промисловості, швидше за все, буде відносно недовгим, – повідомило МЕА.

Нагадаємо, одна з найбільших нафтосервісних компаній у світі почала процедуру банкрутства. Seadrill сподівається, що реструктуризація допоможе компанії повернутися на колишні позиції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло