Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Україна зацікавлена в активізації співпраці з ЄБРР

Україна зацікавлена в активізації співпраці з ЄБРР

Поезидент ЄБРР у свою чергу вважає, що Україна рухається у правильному напрямку

Україна зацікавлена в активізації співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і збільшенні кількості спільних проектів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів за результатами зустрічі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та президента ЄБРР Суми Чакрабарті.

«Ми зацікавлені в активізації співпраці і збільшенні обсягів і кількості проектів, які можуть бути реалізовані в Україні», – сказав Гройсман.

Також прем'єр-міністр підкреслив, що інтенсивність переговорів уряду з ЄБРР свідчить про підвищену увагу до України, тому уряд готовий використовувати це вікно можливостей для реалізації спільних проектів та продовження реформ.

У свою чергу Чакрабарті зазначив, що Україна рухається в правильному напрямку розвитку, а прогрес реформ заслуговує підвищена увага.

Він підкреслив, що Україна залишається в числі країн – найбільших об'єктів інвестування банку, і керівництво ЄБРР розраховує на успішну реалізацію ряду вже початих спільних проектів – в приватному секторі, в газовій сфері, сфері муніципального та залізничного транспорту, а також в сфері реформування великих державних компаній.

Раніше Президент Петро Порошенко закликав ЄБРР більше використовувати можливості співпраці з місцевою владою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті