Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Google знову звинувачують у гендерній дискримінації

Google знову звинувачують у гендерній дискримінації

Три колишні співробітниці компанії обурені несправедливої оплатою праці жінок та чоловіків, які виконують в Google однакову роботу

Google знову звинувачують у гендерній дискримінації
фото з pixabay.com

Три колишніх співробітниці Google подали позов до суду, звинувативши компанію в дискримінації та нерівній оплаті праці чоловіків та жінок. Про це повідомляє Reuters.

Новий позов було подано в той час, як проти Google триває розслідування щодо дискримінації жінок

Міністерство праці США також займається розслідуванням аналогічних позовів проти компанії Oracle America, Microsoft, Twitter, а минулого року Qualcomm довелось сплатити $19,5 млн для врегулювання подібної справи. В Uber в червні пообіцяли здійснити ряд змін після звинувачень у «нестримному сексизмі» в компанії..

Позивачі у справі Google стверджують, що в компанії платять жінкам менше ніж чоловікам на таких же посадах.

«Хоча Google є провідною інноваційною компанією в галузі технологій, її ставлення до співробітників-жінок ще не вступило до 21 століття», – заявила у своєму виступі адвокат позивачок Келлі Дермоді.

Речниця Google Діна Схільяно спростувала звинувачення, вона повідомила, що у компанії «немає жодних гендерних упереджень».

«Якщо ми бачимо індивідуальні проблеми, ми працюємо над їх усуненням, оскільки Google завжди прагнула стати хорошим роботодавцем для кожного з наших співробітників». – сказала вона.

Позивачки переконані, що в компанії порушують законодавство Каліфорнії, яке вимагає рівної оплати за аналогічну роботи чоловікам та жінкам та забороняє провадити незаконну та несправедливу ділову практику.

Нагадаємо, нещодавно в Google розгорівся гендерний скандал навколо допису одного із співробітників. В ньому йшлось про те, що саме через біологічні відмінності між статями на технічних спеціальностях і на керівних посадах в компанії так мало жінок. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті