Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
ЄС заборонив КНДР експортувати вугілля, залізну руду, свинець та морепродукти

ЄС заборонив КНДР експортувати вугілля, залізну руду, свинець та морепродукти

Крім цього, Євросоюз поповнив свій санкційний список новими прізвищами та назвами організацій

Євросоюз посилив свої заходи проти КНДР, ввівши положення відповідно до нових санкцій, затверджених Радою безпеки ООН. Про це повідомляє news.com.au.

Цей крок, оголошений сьогодні штаб-квартирою ЄС, слідує за резолюцією Радбезу ООН від 5 серпня, згідно з якою Північній Кореї забороняється експортувати вугілля, залізну руду, свинець та морепродукти.

Блок, до якого входять 28 країн, заявив, що до «чорного» санаційного списку було додано 9 осіб та 4 організації, включно з північнокорейським державним банком зовнішньої торгівлі. Наразі, у «чорному» списку ЄС нараховується 103 особи та 57 організацій.

Мета полягає у завдання максимального тиску на режим Кім Чен Ина та позбавлення його твердої валюти для фінансування ядерних та ракетних програм.

Резолюція ООН також забороняє країнам надавати додаткові дозволи на роботу для громадян Північної Кореї, що є ще одним джерелом отримання грошей для Пхеньяну.

Кількасот громадян КНДР працюють зараз в ЄС, багато з них – у Польщі.

Нагадаємо, після погроз Північної Кореї «потопити» Японію та стерти США «на порох», КНДР запустила чергову балістичну ракету, яка пролетіла над японським Хоккайдо та впала в море. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті