Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
«Бували й сильніші» - Трамп не пов'язує урагани в США з глобальним потеплінням

«Бували й сильніші» - Трамп не пов'язує урагани в США з глобальним потеплінням

Хоча експерти називають «Харві» й «Ірму» рекордними за силою стихіями, Трамп відмовляється розглядати їх як наслідки кліматичних змін

«Бували й сильніші» - Трамп не пов'язує урагани в США з глобальним потеплінням
фото pixabay.com

Президент США Дональд Трамп на запитання журналістів відхилив зв'язок між змінами клімату і двома руйнівними ураганами «Харві» та «Ірма», які обрушилися на Сполучені Штати нещодавно, передає Business Insider.

«У нас були й більші урагани, ніж ці», – заявив він на питання, чи змусили його останні стихійні лиха повірити в зміни клімату.

«Ми побачили два жахливих урагани, епічні бурі. Але якщо ви повернетеся в 1940-ві, 30-ті і 20-ті роки, то побачите там схожі бурі й навіть більші», – стверджує він.

Ця заява суперечить повідомленням Трампа на його сторінці у Twitter, які він писав під час ураганів. Тоді він називав їх бурями «історичного розміру».

«Ураган «Ірма» має епічні розміри, можливо, більші, ніж ми коли-небудь бачили», – написав Трамп в Twitter минулого тижня. «Цей ураган виглядає як найбільший із коли-небудь зареєстрованих в Атлантиці!» – писав він в іншому твіті.

Про «Харві», який він назвав «безпрецедентним ураганом», він також писав у Twitter, що «за словами експертів, він спричинив найсильнішу повінь за останні 500 років».

Обидва урагани дійсно побили рекорди – «Харві» скинув рекордні 51,9 дюймів дощу в одному лише Техасі, в той час як «Ірма» мала рекордні розміри й інтенсивність вітру. Вперше за один рік по США вдарили два урагани категорії 4. Разом шторми забрали більше ста життів і завдали сотні мільярдів доларів шкоди.

Нагадаємо, Трамп не вірить у глобальне потепління і називає його вигадкою китайців, які хочуть завадити американській промисловості розвиватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті