США виділили $250 млн на сховище ядерного палива українських АЕС

США виділили $250 млн на сховище ядерного палива українських АЕС

Нове сховище обслуговуватиме Хмельницьку, Рівненську та Южно-Українську АЕС

США виділили $250 млн на сховище ядерного палива українських АЕС
Фото Shutterstock

Корпорація приватних закордонних інвестицій (OPIC), яка є фінансовим інститутом розвитку уряду США, затвердила виділення $250 млн на будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) для Хмельницької, Рівненської та Южно-Української АЕС.
Про це повідомляється на Facebook-сторінці Посольства України в США.

EN/UA The Board of Directors of OPIC today approves financial support for project that will invest in #Ukraine’s energy...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 15 сентября 2017 г.

У посольстві зазначають, що реалізація проекту повинна забезпечити незалежність від Росії, яка зараз все ще приймає на тимчасове зберігання ВЯП з українських АЕС. Також це має заощадити значні кошти, які витрачаються на послуги зі зберігання відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС.

Як вже розповідав Mind, глава OPIC Рей Вошберн повідомив, що Корпорація має великий інтерес до реалізації одразу декількох проектів в Україні, а саме – розвитку малого й середнього підприємництва, співпраці с державним енергохолдингом «Енергоатом», розвитку вітрової енергетики у південних областях, зокрема в Запоріжжі, а також в модернізації рухомого складу «Укрзалізниці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті