Як часто кордон України перетинають незаконно. ІНФОГРАФІКА
За весь 2016 рік було опубліковано 183 кримінальних правопорушення за організацію незаконного переправлення осіб через кордон

Аналітики редакції Слово і Діло підняли інформацію по кримінальних і адміністративних справах, пов'язаних з незаконним перетином кордону за цей і минулий роки.
Кримінальної відповідальності за безпосередньо перетин державного кордону українським законодавством не передбачено. За організацію такого перетину для третьої особи можна бути засудженим на позбавлення волі на термін до дев'яти років.
За весь 2016 рік було опубліковано 183 кримінальних правопорушення за ст. 332 КК України «організація незаконного переправлення осіб через кордон». Адміністративних справ – 21 600.
За перші півроку 2017 року незаконно намагалися потрапити в Україну близько дванадцяти з половиною тисяч осіб. До настання липня було опубліковано 137 кримінальних правопорушень за посередництво у перетині кордону.

Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].