МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на 50%

МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на 50%

Тепер ціна за друк становитиме 10 євро

МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на 50%

Авіакомпанія МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на стійці реєстрації в аеропорту з 20 до 10 євро, одночасно розширивши його дію з 1 жовтня на всіх пасажирів економічного класу внутрішніх і міжнародних рейсів середньої дальності, випливає з офіційного повідомлення авіаперевізника.

Про це повідомляє avianews.com

Вперше подібний збір в розмірі 20 євро був введений для маршрутів Київ-Рига і Рига-Київ з 1 липня 2017 року.
Щоб його не платити, пасажиру необхідно пройти онлайн-реєстрацію, яка відкривається для більшості рейсів МАУ за 48 годин до вильоту, і роздрукувати виданий системою посадковий талон або зберегти його в електронному вигляді на мобільному пристрої для зчитування в аеропорту.

Після 1 жовтня безкоштовно отримати посадковий талон на стійці в аеропорту зможуть пасажири бізнес-класу на всіх напрямках, а також пасажири класів економ і преміум-економ на далекомагістральних рейсах.

«Переклад сервісів в цифрову площину дозволяє нам скоротити витрати на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в базовому і зовнішніх аеропортах, що, в свою чергу, відкриває перед нами нові можливості щодо зниження вартості квитків для пасажирів. Сподіваємося, мандрівники досить швидко звикнуть до нововведення , оцінять зручність і переваги віддаленої реєстрації і будуть витрачати на порядок менше часу на передпольотний формальності», – прокоментувала нові правила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Зараз плату за реєстрацію або роздруківку посадкового талона в аеропорту стягують літаючі в Україні авіакомпанії Wizz Air, airBaltic, El Al (на рейсах, що виконуються під торговою маркою UP).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло