Китай та Росія проводять військові навчання біля берегів КНДР

Китай та Росія проводять військові навчання біля берегів КНДР

Обидві країни неодноразово закликали до вирішення північнокорейського питання мирним шляхом

Китай та Росія проводять військові навчання біля берегів КНДР
фото з Wikipedia

Китай та Росія сьогодні розпочали спільні морські навчання біля берегів Північної Кореї у зв’язку з наростаючою загрозою в регіоні стосовно ядерних амбіцій ізольованої держави перед зустріччю Генеральною Асамблеї ООН, яка відбудеться цього тижня. Про це повідомляє Reuters.

Минулої п’ятниці КНДР запустила над Японією ракету, вже другу за останні три тижні, і провела свій потужний ядерний ест 3 вересня на зважаючи на міжнародний тиск.

Повідомляється, що спільні навчання відбуватимуться між затокою Петра Великого, недалеко від російського порту у Владивостоці, біля кордону між Росією та КНДР і в південній частині Охотського моря, на північ від Японії.

 Ці навчання стануть другою частиною китайсько-російських військово- морських навчань в цьому році, перша частина – відбувалась в липні у Балтиці.

І Китай, і Росія неодноразово закликали до мирного вирішення питання та наполягали на переговорах.

Нагадаємо, тиждень тому Рада безпеки ООН із 15 осіб одноголосно прийняли свою дев’яту резолюцію щодо санкцій проти Північної Кореї з 2006 року.

Через нові, більш жорсткі санкції КНДР втрачатиме сотні мільйонів доларів. 

Посол США в ООН Ніккі Хейлі заявила в неділю, що Радбез ООН вичерпав свої можливості щодо стримування ядерної та ракетної програм Північної Кореї та США, можливо, доведеться передати це питання Пентагону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло