Lufthansa пропонує викупити Air Berlin за 200 млн євро

Lufthansa пропонує викупити Air Berlin за 200 млн євро

Німецька влада противиться цьому, оскільки справа пахне монополією

Lufthansa пропонує викупити Air Berlin за 200 млн євро

Німецька авіакомпанія Lufthansa запропонувала викупити іншого німецького авіаперевізника Air Berlin, який нещодавно збанкрутував, за 200 млн євро. Про це повідомляє Bild am Sonntag з посиланням на власні джерела.

При цьому Lufthansa також готова взяти на себе 100 млн євро витрат на перехідний період, стверджує видання.

Між підписанням договору про продаж Air Berlin і закриттям угоди може пройти три місяці. За цей час Lufthansa розраховує отримати схвалення німецької та європейської антимонопольної влади, інформує джерело, знайоме із ситуацією.

Як повідомлялося, 15 серпня Air Berlin оголосила про своє банкрутство. При цьому компанія продовжує здійснювати авіаперевезення. Пізніше стало відомо про те, що переговори про придбання частки в збанкрутілому перевізника веде найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa.

Влада Німеччини розкритикувала намір Lufthansa викупити частку в авіакомпанії через можливе порушення антимонопольних законів.

Тим часом Ryanair просить єврорегуляторів заблокувати купівлю Lufthansa активів Air Berlin. На думку ірандського авіаперевізника, «нечесна» угода, якій сприяв німецький уряд, неминуче створить монополію на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті