mind
Dragon Capital придбала два київські бізнес-центри

Dragon Capital придбала два київські бізнес-центри

На момент укладання угоди вакантність площ в обох бізнес-центрах становила менше 1%

Компанія New Ukraine PE Holding, яка входить до групи інвестиційних компаній Dragon Capital і основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, завершила операцію з придбання бізнес-центрів Прайм і Євразія у БТА Банк.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Євразія і Прайм – бізнес-центри класу А, розташовані в діловому центрі міста Києва по вул. Жилянській. Їх загальна площа 33 423 і 9140 кв м відповідно. На момент укладання угоди вакантність площ в обох бізнес-центрах становила менше 1%. Ключові орендарі – Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi.

«Цією інвестицією ми збільшили наш портфель до п'яти об'єктів в трьох основних секторах комерційної нерухомості, загальна площа яких становить понад 205 000 кв м» – сказав генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Нагадаємо, що 26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь в медіа-просторі країни.

При цьому в заяві «Радіо-Ера» зазначається, що рішення про продаж пакета було непростим через постійний тиск на журналістів та обмеження свободи слова. 

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті