IT-індустрія зайняла третє місце по зростанню експортної виручки

IT-індустрія зайняла третє місце по зростанню експортної виручки

Експорт комп’ютерних та інформаційних послуг за 6 місяців поточного року зріс на 18,3%

IT-індустрія зайняла третє місце по зростанню експортної виручки

За даними галузевого об’єднання, обсяг експорту комп’ютерних та інформаційних послуг за 6 місяців поточного року зріс на 18,3% (до $1,256 млрд) порівняно з аналогічним періодом у 2016 році. Таким чином, по зростанню експортної виручки першого півріччя ІТ-галузь зайняла третє місце у структурі експорту. 

ІТ-індустрія зайняла третє місце у експортній структурі України

У той же час об’єм податкових надходжень від ІТ-сектору до державного бюджету у першому півріччі 2017 року зріс на 32,9% проти показника за піврічний період попереднього року і становить 3,69 млрд грн.

У першому півріччі 2017 року індустрія сервісних інформаційних та комп’ютерних послуг України продовжує зростати за показниками експорту високотехнологічних рішень та податковими надходженнями до бюджету країни. Приріст основних індикаторів ІТ-сектору  пов’язаний передусім з 7%-им ростом кількості спеціалістів у ТОП-50 найбільших гравців індустрії (за даними ресурсу dou.ua) за 6 місяців від початку року, прийняттям законопроекту №4496 щодо спрощення експорту послуг наприкінці 2016 року та відносній політичній і законодавчій стабільності в країні.

За позитивним сценарієм, розробленим ІТ Комітетом ЕВА  спільно з PwC, і за сприяння та підтримки галузі на вищому державному рівні, експортно-орієнтована сфера інформаційних технологій може зрости вдвічі за усіма показниками та генерувати до $27,2 млрд доходу до державного бюджету вже у 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло