Ірак заборонив усі авіарейси в столицю сепаратистського Курдистану

Ірак заборонив усі авіарейси в столицю сепаратистського Курдистану

Заборона стала наслідком референдуму, на якому 93% курдів проголосували за відокремлення від Іраку

Ірак заборонив усі авіарейси в столицю сепаратистського Курдистану
фото Wikipedia

У п’ятницю ввечері всі закордонні рейси в столицю Іракського Курдистану Ербіль буде припинено. Про це заявила директор міжнародного аеропорту Іраку Талар Фаіг Саліх, повідомляє Reuters.

Відповідне рішення прийняли центральна влада в Багдаді.

Призупинення рейсів є відповіддю на референдум про незалежність Іракського Курдистану.

Внутрішні рейси, як і раніше, дозволяються, тому мандрівники, як очікується, відправляться в Курдистан в основному через аеропорт Багдада, навантаження на який суттєво зросте через додатковий трафік.

Заборона на рейси в Ербіль перекриє шлях бізнесменам, туристам , а також вплине на розвиток готельної галузі, фінансові послуги, транспорт і нерухомість.

Понад 400 курдських туристичних компаній постраждали через заборону на польоти, також під загрозою опинилися  7 000 робочих місць у цьому секторі.

Згідно з підсумками референдуму, за відокремлення від Іраку проголосували понад 93% учасників голосування.

Як повідомлялося, уряд Іраку може направити війська для контролю нафтових родовищ в Курдистані. Багдад вимагає іноземні уряди позакривати свої дипломатичні місії в автономному курдському регіоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло