«Не витримали цінової війни»: найбільша британська авіакомпанія припинила свою роботу

«Не витримали цінової війни»: найбільша британська авіакомпанія припинила свою роботу

Для повернення 110 000 пасажирів Monarch Airlines додому, Управління цивільної авіації зафрахтувало 30 літаків

«Не витримали цінової війни»: найбільша британська авіакомпанія припинила свою роботу
фото з pixabay.com

Найбільша британська авіакомпанія Monarch Airlines припинила свою роботу сьогодні, 2 жовтня,у зв’язку з економічними негараздами. Постраждало близько 110 000 осіб, які знаходяться за кордоном, також довелось відмінити 300 000 бронювань. Про це повідомляє Reuters.

«Мені дуже жаль, що тисячам людей тепер доведеться відмінити свята або поїздки, імовірно будуть затримки з поверненням додому та величезні незручності у зв'язку з нашою невдачею, – сказав генеральний директор авіакомпанії Ендрю Сватфілд. – Мені дійсно шкода, що все так скінчилось».

Міністр транспорту Великобританії Кріс Грейлінг сказав, що компанія стала жертвою цінової війни за перельоти і повідомив клієнтам не приїжджати до аеропортів.

«Ми робимо все можливе, щоб ті люди, які опинились в тяжкому становищі і не можуть повернутись додому, змогли це зробити». – сказав він та додав, що близько 2 000 співробітників отримають роботу в іншому місці.

Британський уряд попросив Управління цивільної авіації зафрахтувати більше 30 літаків для повернення в Великобританію близько 110 000 клієнтів Monarch, які наразі перебувають за кордоном.

Згідно з даними отриманими від служби нагляду за польотами Flightradar 24, станом на 6 ранку близько 25 літаків були готові розпочати процес повернення додому британських пасажирів, в тому числі 10 з Qatar Airways. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті