Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Goldman Sachs може розпочати торгівлю біткойнами

Goldman Sachs може розпочати торгівлю біткойнами

Банк може першим з Волл-стріт увійти на ринок криптовалют

Goldman Sachs може розпочати торгівлю біткойнами
Фото Shutterstock

Goldman Sachs вивчає, як може допомогти клієнтам торгувати біткойнами і іншими цифровими валютами. Про це повідомляє Bloomberg.

Нью-йоркський інвестиційний банк веде переговори з експертами з криптовалюти, але поки не сформулював бізнес-план, графік реалізації та не зробив жодних інвестицій у розвиток торгівлі криптовалютами.

«У відповідь на зацікавленість клієнтів цифровими валютами, ми вивчаємо як краще всього їх обслуговування», – заявила речниця банку Тіффані Галвін.

Підхід Goldman Sachs відрізняється від підходу JPMorgan. Лише минулого місяця генеральний директор Джеймі Даймон заявив, що біткойн – це шахрайство, і що він звільнить будь-кого, хто ним торгує.

Інші банки були більш відкритими для криптовалют. Генеральний директор Morgan Stanley Джеймс Горман сказав, що біткойн – це більше ніж примха. Він запроваджує новий фонд розміром у $500 млн для інвестування в криптовалюти, ICO та компанії, які мають до них відношення.

Goldman Sachs працюватиме на технології блокчейн, яка лежить в основі біткойну та вже інвестував в стартап Axoni, який працює над тим, щоб впровадити технології з розділеним регістром в фінансові фірми. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті