facebook.com
mind
Гендиректор JPMorgan вважає біткойн «шахрайством»

Гендиректор JPMorgan вважає біткойн «шахрайством»

Джеймс Даймон також прогнозує, що ринок криптовалют буде нестабільним і людям слід бути обережними

Гендиректор JPMorgan вважає біткойн «шахрайством»
фото з pixabay.com

Генеральний директор американського фінансового холдингу JPMorgan Chase Джеймс Даймон сказав, що цифрова валюта є «шахрайством» і він звільнить будь-кого зі своєї компанії,хто займається торгівлею криптовалютами «в ту ж мить». Про це повідомляє CNN.

Даймон, під час виступу на інвестиційній конференції Barclays, сказав,що підтримує технологію блокчейн для відслідковування платежів,але сам біткойн суперечить правилам банку. Він додав, що ця криптовалюта є «надто небезпечною».

Після зауважень Даймона ціни на біткойн впали на 2%, але вартість, як і раніше, становить близько $4 115.

Генеральний директор JPMorgan попередив, що ціни на біткойн будуть нестабільними і можуть постраждати, якщо країни відмовляться від їх використання, як нещодавно зробив Китай.

Фактично, вартість біткойн знизилась приблизно на 10% минулого тижня, коли з’явилась інформація про заборону на проведення ICO в Китаї.

Крім цього, Даймон підкреслив, що біткойни пов'язані із злочинною дяльністю. Так, кіберзлочинці з Північної Кореї вимагали оплату біткойнами в ході кількох атак.

Як повідомлялось, ринок криптовалют перебуває в локальному спадаючому тренді. Ринкова капіталізація впала на 15% після оголошення про заборону первинної пропозиції монет в Китаї. 

Нагадаємо, один з найбагатших інвесторів США, Говард Маркс, не вірить у майбутнє криптовалют та вважає їх несправжніми. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті