5 нових стартапів будуть запущені спільно з Київстар

5 нових стартапів будуть запущені спільно з Київстар

Стартапи запустять електронні платформи для полегшення роботи бізнесу і для створення віртуальної реальності

5 нових стартапів будуть запущені спільно з Київстар

На фіналі корпоративного Телеком-акселератора 2.0 Radar Tech обрані п’ять кращих стартапів.

Про це Mind повідомила прес-служба Київстару.

Стартапами, які отримали можливість комерційного запуску спільно з Київстар, став прект mBill – сервіс прийому платежів для малого бізнесу і приватних підприємців, які працюють онлайн. Минулого місяця стартап спільно з Київстар вже запустив сервіс платежів в тестовому режимі.

WInfoSpot – стартап, який дозволяє бізнесу, використовуючи Wi-Fi, виводити на екрани смартфонів будь-яку корисну інформацію для клієнтів. На думку експертів B2B напрямки Київстар – це рішення буде цікаво широкому колу компаній як малого та середнього сегмента, так і великим корпораціям.

Simo AR – браузер доповненої реальності, який можна використовувати як інноваційний маркетинговий інструмент. Зараз додаток SIMO AR здатний відтворювати контент будь-якої складності, включаючи 3D.

HexWix – рекрутинговий сервіс для кіберспорту, який допоможе не тільки знайти гравців для комп’ютерних ігор, але і створити повноцінну кіберспортивного команду і взяти участь в професійному чемпіонаті.

UnexploredCity – платформа тематичних електронних екскурсій по містах України, стала переможцем в номінації «Соціальна ініціатива» і буде реалізовувати спільний проект з Київстар в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності компанії.

5 нових стартапів будуть запущені спільно з Київстар

Всі переможці 2016 року запустили спільні проекти з Київстар. Серед них, сервіс автоматизованих push-повідомлень Gravitec.net для бізнес-клієнтів, хмарна програма лояльності InCust, яка замінює сотні карток різних сервісів та магазинів за допомогою звичайного смартфона. Ще в минулому році Київстар запустив віртуальний тур по Україні в форматі 360° з Virbox і навчальні ігри для дітей з Nravo Kids.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті