Маніяк із Копенгагена: знайдено голову вбитої журналістки Кім Валль

Маніяк із Копенгагена: знайдено голову вбитої журналістки Кім Валль

Поліція наголошує, що жодних ознак черепно-мозкової травми немає

Маніяк із Копенгагена: знайдено голову вбитої журналістки Кім Валль
фото Facebook Kim Wall

Поліція Данії заявила, що в суботу водолази знайшли частини тіла вбитої шведської журналістки Кім Валль в затоці біля Копенгагена, передає Reuters.

Зокрема уточнюється, що було знайдено голову та обидві ноги, фрагменти тіла були запаковані в поліетиленові пакети, куди також були додані важкі шматки металу, очевидно, щоб вони швидше опустилися на дно. Також в одному з мішків було знайдено ніж.

У вбивстві Кім Валль звинувачується винахідник Пітер Медсен. Журналістка піднялася на борт його човна «Наутілус» 10 серпня ц.р., щоб здійснити морську мандрівку, а після цього вона зникла.

22 серпня поліція виявила тіло жінки без голови, рук і ніг, яке прибило хвилями до берега. Експертиза підтвердила, що це останки Кім Валль. На тілі були знайдені сліди 15 ножових поранень, в тому числі в ділянці грудей і геніталій.

Спочатку Медсен стверджував, що жінка зійшла на берег з його човна ще 10 серпня, і до її зникнення він не причетний. Пізніше, коли його арештували, він заявив, що Кім загинула в результаті нещасного випадку від удару важкою кришкою люка по голові, і він «поховав її в морі».

Поліція стверджує, що на знайденій голові журналістки немає ушкоджень черепа, які би могли спричинити смерть.

Справа отримала новий поворот, коли 3 жовтня на жорсткому диску комп'ютера з офісу Мадсена знайдені відеозаписи вбивств жінок, яким на камеру відрізали голови. У поліції стверджують, що записи достовірні, і на них дійсно відображені вбивства. Мадсен заявляє, що не має до записів ніякого відношення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті