Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Росія хоче заблокувати доступ до криптовалютних бірж

Росія хоче заблокувати доступ до криптовалютних бірж

Російська влада має намів взяти під контроль обіг цифрових валют в країні

Росія хоче заблокувати доступ до криптовалютних бірж
фото з pixabay.com

Росія заблокує доступ до криптовалютних бірж, таких як Bitcoin. Про це заявив перший заступник голови Російського Центрального банку Сергій Швецов, передає Reuters.

Він назвав їх «сумнівними».

Російські фінансові регулятор відразу сприймали кошти, які випускають недержавні установи, незаконними та стверджували, що їх може бути використано для відмивання грошей.

Пізніше влада прийняла світовий ринок криптовалют, але виявила бажання контролювати їх обіг або обмежити доступ на ринок.

«Ми не можемо стояти осторонь. Ми не можемо надати прямий і легкий доступ до таких сумнівних інструментів для роздрібної торгівлі», – сказав Щвецов.

Також він заявив, що центральний банк бачить причину зростання інтересу до криптовалют у високій їх прибутковості Втім, він попередив, що цифрові валюти поступово перетворюються на високодохідні активи як засіб платежу.

Найбільш відома криптовалюта біткойн останнім часом торгувалась на рівні близько $4 807, хоча починала з ціни меншої ніж $1.

«Ми вважаємо, що для наших громадян та підприємств, використання таких криптовалют несе в собі невиправдано високий ризик», – сказав він.

Нагадаємо, біткойн став найприбутковішою крипто валютою за підсумками ІІІ кварталу – за липень-вересень він подорожчав на 74%.

Нагадаємо, слідом за Китаєм, ICO заборонили і в Південній Кореї. Обсяги торгівлі криптовалютами викликають занепокоєння влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті