Компанії з Сінгапуру та США інвестують $300 млн в олієекстракційні заводи на Одещині

Компанії з Сінгапуру та США інвестують $300 млн в олієекстракційні заводи на Одещині

Кошти використають для будівництва двох нових олієекстракційних заводів, зернового терміналу та перевалочних потужностей

Компанії з Сінгапуру та США інвестують $300 млн в олієекстракційні заводи на Одещині
Фото: pixabay.com

Інвестори з Сінгапуру та США інвестують $300 млн у будівництво двох нових олієекстракційних заводів, зернового терміналу та перевалочних потужностей у Лиманському районі Одеської області, передає Економічна правда.

Відповідний трьохсторонній меморандум підписали голова Одеської ОДА Максим Степанов, Директор сінгапурської компанії “Дельта Вільмар” Андрій Романцов та Директор американської компанії “Грейн Агро Інвест” Сергій Тормоса.

Згідно з досягнутими домовленостями між ОДА та іноземними інвесторами у 2017 році розпочнуться два інвестиційні проекти по $150 млн кожен.

Згідно з повідомленням, сінгапурська компанія “Дельта Вільмар” розширить своє виробництво та збудує новий завод загальною потужністю більше 600 тисяч тонн на рік, а також причал з перевалки олії та шроту потужністю до 3 млн тонн на рік.

“Це створить близько 200 нових робочих місць та близько 500 млн грн надходжень до бюджету щороку”, – зазначається в повідомленні.

Компанія з американськими інвестиціями “Грейн Арго Інвест” збудує комплекс зі зберігання та перевалки зерна, а також маслоекстракційний завод. Потужність нового причалу складатиме до 3 млн тонн на рік. Це створить близько 300 нових робочих місць

Як вже повідомляв Mind, в Одесі побудують нову злітно-посадкову смугу, яка зможе приймати великі літаки.

На будівництво злітно-посадкової смуги в цьому році виділили 500 млн грн. В цілому ж на роботи потрібно 1,6 мільярда гривень. Триватиме будівництво 2,5 роки.

Довжина нової смуги складе 2800 метрів, а несуча здатність PCN буде майже в два рази більшою, ніж у існуючої смуги – 64 проти 35 зараз. Це дозволить аеропорту приймати більш важкі літаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло