Керченську протоку знову закриють на три дні

Керченську протоку знову закриють на три дні

Остаточне рішення про час початку виконання операції прийме спеціальна комісія з урахуванням фактичних погодних умов

У Керч-Єнікальському каналі 11-14 жовтня 2017 р припинено судноплавство в зв'язку з установкою на фарватерну опору автодорожньої арки транспортного переходу через Керченську протоку.

Про це йдеться в повідомленні Федерального державної бюджетної установи «Адміністрація морських портів Чорного моря», передає УкрАгроКонсалт.

«Заборонити з 06:00 мск 11 жовтня до 06:00 мск 14 жовтня плавання всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також судів, що беруть участь в технологічному процесі будівництва об'єкта «транспортний перехід через Керченську протоку» в акваторії Керченської протоки», – сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням інформаційного центру «Кримський міст», остаточне рішення про час початку виконання морської операції з транспортування та підйому автодорожньої арки моста прийме спеціальна комісія з урахуванням фактичних погодних умов в Керченській протоці і підтвердженого сприятливого прогнозу погоди на 72 години технологічного циклу.

Нагадаємо, що 10 серпня Росія заборонила рух суден в Керченській протоці на 12 годин з метою безпеки мореплавання під час проведення морських операцій при будівництві Кримського моста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті