В’єтнам став найбільшим торговим партнером України в Азії
За підсумками 7 місяців 2017 року товарообіг між Україною та В’єтнамом склав $242,9 млн

Товарообіг між Україною та В’єтнамом протягом останніх двох років стабільно зростає. За результатами 2016 року В'єтнам став одним із найбільших торговельних партнерів України серед країн Азії та Тихоокеанського регіону. Згідно інформації Державної служби статистики України, за підсумками 7 місяців 2017 року товарообіг між Україною та В’єтнамом склав $242,9 млн (зростання на рівні 17,6% порівнянно із аналогічним періодом минулого року). Обсяг експорту склав $48,6 млн і збільшився на 14,5%.
Це обговорювалося на Пленарному засіданні українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва, передає Урядовий портал.
«Україна та В’єтнам мають чудові перспективи більш динамічного розвитку торговельно-економічних відносин. Згідно з дослідженнями, проведеними у рамках написання Експортної стратегії України, В’єтнам входить на сьогодні до переліку країн, з якими Україна недоторговує. Це стосується зокрема продукції агросектору. Сьогоднішні домовленості нададуть додаткового імпульсу аби надолужити втрачене і вже найближчим часом вийти на якісно новий рівень взаємовигідної співпраці», – сказав перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.
Україна зацікавлена у розвитку співпраці із В’єтнамом, особливо що стосується надання Україні дозволу на експорт продукції рослинного походження на ринок В’єтнаму. Україна також прагне поглибити співпрацю щодо виробництва продукції машинобудування, співпрацю в енергетичній сфері, а саме в проектах модернізації, реконструкції та будівництва нових електроенергетичних станцій на території В’єтнаму.
Як вже розповідав Mind, товарообіг між Україною та Австралією в цьому році зріс на 56%. За 7 місяців 2017 року товарообіг між Україною та Австралією збільшився до $112,93 млн. Показник українського експорту склав $7,82 млн, тоді як імпорту – $105,11 млн. Основна стаття імпорту – мінеральні палива, нафта і продукти її перегонки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].