mind
Waymo хоче принаймні $1 млрд від Uber для врегулювання гучного судового позову

Waymo хоче принаймні $1 млрд від Uber для врегулювання гучного судового позову

Крім цього, «дочка» Google вимагає публічного вибачення та контролю над тим, щоб в Uber більше не використовували їх технології

Waymo хоче принаймні $1 млрд  від Uber для врегулювання гучного судового позову
фото з waymo.com

Дочірня компанія Alphabet, Waymo, вимагає як мінімум $1 млрд та публічні вибачення від свого конкурента Uber Technologies для врегулювання гучного судового позову. Підрозділ з випуску безпілотних автомобілів також попросив призначити незалежного експерта, щоб Uber в майбутньому не користувався технологією Waymo. Про це повідомляє Reuters.

Нагадаємо, конфлікт між компаніями розпочався в лютому 2017 року. Дочірня компанія Alphabet звинуватила сервіс приватного таксі у крадіжці інтелектуальної власності. Як повідомлялось, колишній співробітник Waymo Ентоні Левандовські завантажив більше 14 000 файлів із розробками Google в галузі автомобілів-безпілотників перед звільненням та надав їх Uber. Крім того, Waymo стверджує, що Uber умисно приховує докази причетності Левандовскі до злочину.

Нещодавно представники Waymo умовили федеральний суд Сан-Франциско відкласти судовий розгляд, посилаючись на необхідность додаткового розслідування.

Деякі аналітики вбачають у затягуванні справи очевидні переваги для «дочки» Alphabet. Так, Uber найняла три юридичні фірми для розгляду справи та присвятила тисячі годин перевіркам, в той час, як Waymo спокійно продовжувала роботу.

Більша частина доказової бази надавалась до суду під секретом, що унеможливлює незалежну оцінку з боку сторонніх спостерігачів за аргументами з обох сторін. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті