mind
Порошенко: «Нікому не дозволю красти в армії – руки повідрубую»

Порошенко: «Нікому не дозволю красти в армії – руки повідрубую»

Президент прокоментував затримання замміністра оборони за підозрою в розтраті 149 млн грн державних коштів

Порошенко: 	«Нікому не дозволю красти в армії – руки повідрубую»
Фото УНІАН

Президент Петро Порошенко закликав правоохоронні органи в найкоротші терміни провести об'єктивне розслідування фактів корупції в Міністерстві оборони, передає видання LB.ua

«Нікому не дозволю красти в армії – руки повідрубую. Це позиція Президента. Тому що армія є предметом моєї персональної опіки, одним з наших очевидних досягнень за три роки», – сказав він журналістам.

Нагадаємо, мова йде про затримання співробітниками НАБУ та САП заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського та директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулєвича.

Посадовців підозрюють в причетності до розтрати понад 149 млн грн держкоштів при закупівлі палива для Міністерства оборони.

«Я підкреслюю, що розслідування має бути проведено в найкоротші терміни, представлено суспільству і передано до суду. Будь-яке затягування, коли справи з розслідування ведуться 3-4 роки, є абсолютно неприйнятним. Це руйнує логіку боротьби з корупцією. Тому я дуже сподіваюся, що в найкоротші терміни суспільство отримає повноцінну інформацію. Тому що Павловський очолював сектор «М», коли було дуже важко в Маріуполі, брав активну участь в АТО, і ми абсолютно чітко повинні зробити дуже прозоре і ефективне розслідування», – наголосив Порошенко

Президент резюмував, що в разі доведення провини Павловського він повинен бути притягнутий до відповідальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті