«Ворог мого ворога - мій друг»: Microsoft та Amazon почали дружити проти Google

«Ворог мого ворога - мій друг»: Microsoft та Amazon почали дружити проти Google

Компанії спільно випускатимуть безкоштовне програмне забезпечення

«Ворог мого ворога - мій друг»: Microsoft та Amazon почали дружити проти Google
фото Shutterstock

Компанії Microsoft та Amazon об’єднали зусилля для випуску безкоштовного нового програмного забезпечення для розробників під назвою Gluon. Про це повідомляє Business Insider.

Gluon спрощуватиме розробку систем штучного інтелекту иа машинного навчання, а також додатків, які мають здатність вчитись.

Машинне навчання та ШІ – це наступний крок в галузі хмарних обчислень, які зможуть кардинально змінити увесь хмарний бізнес, в якому обидві компанії домінували протягом тривалого часу.

Коли мова йде про ШІ, Google, очевидно має перевагу. Компанія зробила ставку на ШІ в галузі хмарних обчислень та завдяки своєму прогресу імовірно обійде і Amazon, і Microsoft.

Google вже поклала початок, компанія має інструмент, який називається TensorFlow, який також є безкоштовним та відкритим і зосереджений на тому, щоб допомогти розробникам створювати додатки для машинного навчання. Крім того, TensorFlow користується неабияким попитом серед користувачів.

Зазнається, що аналоги TensorFlow має як Amazon – MXNet, так і Microsoft – CNTK. Роль Gluon полягає в тому, щоб додати прошарок, який спростить використання обох програм.

Тому, коли мова заходить про співпрацю між Amazon та Microsoft спрацьовує принцип «Ворог мого ворога – мій друг».

Нагадаємо, цей випадок не є першим, коли компанії співпрацюють. Раніше повідомлялось, що компанії «подружили» своїх голосових помічників – Cortana та Alexa – для підвищення продуктивності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті