«Новий ворог Північної Кореї»: КНДР погрожує Австралії

«Новий ворог Північної Кореї»: КНДР погрожує Австралії

Погрози лунають у відповідь на підтримку австралійськими міністрами політики США щодо застосування сили проти КНДР

«Новий ворог Північної Кореї»: КНДР погрожує Австралії
фото Shutterstock

Північна Корея розкритикувала Австралію і заявила, що країна зробила «небезпечний крок», коли вирішила приєднатись до США в її ворожих діях проти північнокорейського режиму та попередила, що це може спричинити для неї «катастрофу». Про це повідомляє news.com.au

«Останнім часом Австралія демонструє небезпечні кроки, приєднуючись до безумних політичних та воєнних провокацій США проти КНДР», йдеться в заяві Центрального інформаційного агентства Кореї (KCNA).

Повідомляється, що міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп та міністр оборони Маріс Пейн висловили підтримку позиції США щодо застосування сили стосовно КНДР.

KCNA також заявила, що володіє інформацією щодо того, що Австралія готується до війни на Корейському півострові, прикриваючись спільними військовими тренуваннями з США.

«Якщо Австралія продовжить слідувати за США, та здійснювати військовий, економічний та дипломатичний тиск на КНДР, країні не вдасться уникнути катастрофи», повідомило KCNA.

Нагадаємо, напередодні у відповідь на спільні американсько-японські авіаційні навчання, Пхеньян пригрозив випустити залп ракет по острову Гуам, де розміщується американська військова база. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті