Китай розробив двоетапний план викорінення бідності на найближчі 33 роки
Компартія Китаю ставить за мету створити «модернізовану соціалістичну державу»

Китай розробив двоетапний план розвитку економіки на основі комплексної оцінки міжнародної та внутрішньої обстановки, а також з урахуванням умов власного розвитку, повідомляє Inform.kz.
Про план, розрахований на період з 2020 по 2050 рр., сьогодні розповів генеральний секретар ЦК Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін, виступаючи з доповіддю на відкритті 19-го з'їзду КПК.
«Перший етап – з 2020 року по 2035 рік. Побудова суспільства середнього достатку за 15 років можлива в основному завдяки соціалістичній модернізації. На той час значно зросте економічна і науково-технічна могутність країни, Китай підніметься до рівня країн-лідерів інноваційного типу. Народ матиме право на рівноправну участь в громадських справах і рівноправний розвиток. На той час завершиться створення правової держави, правового уряду і правового суспільства. Усі механізми й інститути стануть більш досконалими, в основному буде здійснено модернізацію системи і потенціалу державного управління», – сказав Сі Цзіньпін.
За його словами, до 2035 року на нову висоту підніметься рівень цивілізованості суспільства і зросте вплив китайської культури.
Помітно збільшиться частка населення із середнім рівнем доходів, різко скоротиться розрив у рівні розвитку міста, села і регіонів.
«До того часу буде в основному сформована сучасна архітектоніка соціального управління, суспільство стане не тільки життєздатним, але і гармонійним і впорядкованим. Докорінно поліпшиться екологія, і в основному буде виконано завдання створення «прекрасного Китаю», – підкреслив генсекретар ЦК КПК.
Другий етап заплановано з 2035 до 2050 року. Після модернізації країна перетвориться на «багату і могутню, демократичну і цивілізовану, гармонійну і прекрасну модернізовану соціалістичну державу».
«До того часу буде значно підвищено рівень матеріальної, політичної, духовної культури, а також рівень цивілізованості суспільства та екологічної цивілізації Китаю, буде здійснена модернізація системи і потенціалу державного управління. На той час Китай за рівнем міжнародного впливу увійде в число країн-лідерів», – сказав Сі Цзіньпін.
Нагадаємо, що 19-ий з'їзд КПК буде проходити до 24 жовтня 2017 року. На порядку денному – розгляд і прийняття трьох документів: доповідь ЦК КПК, доповідь Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни, а також поправки до статуту КПК.
Після завершення з'їзду відбудеться перший пленум ЦК КПК 19-го скликання, за підсумками якого буде оголошено новий склад ЦК КПК і Центральної комісії з перевірки дисципліни.
Загальні підсумки головного політичного тижня в житті КНР будуть підбиті на заключній прес-конференції 26 жовтня.
Нагадаємо, 18 жовтня президент Китаю Сі Цзіньпінь відкрив 19 з’їзд Комуністичної партії. За результатами з’їзду буде обрано нове вище керівництво країни і переглянуто устав партії. На захід з’їхалося 2287 делегатів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].