В Китаї відкрився 19-й з’їзд Комуністичної партії

В Китаї відкрився 19-й з’їзд Комуністичної партії

Президент Китаю відкрив з’їзд обіцянкою побудувати «сучасну соціалістичну країну»

В Китаї відкрився 19-й з’їзд Комуністичної партії
фото з pixabay.com

Президент Китаю Сі Цзіньпінь відкрив 19 з’їзд Комуністичної партії з обіцянки побудувати «сучасну соціалістичну країну», яка ніколи не копіюватиме політичні системи інших країн та залишиться відкритою для світу. Про це повідомляє Reuters.

За результатами з’їзду буде обрано нове вище керівництво країни і переглянуто устав партії.

Нагадаємо, подібні з’їзди відбуваються раз на п’ять років, цього разу він триватиме з 18 по 24 жовтня.  Наприкінці стане відомим новий склад Політбюро та його постійний комітет.

На захід з’їхалось 2287 делегатів.

«Завдяки тривалому періоду напружено роботи соціалізм з китайською специфікою вступив в нову епоху, це новий історичний напрям в розвитку нашої країни», – сказав президент.

Планується, що в Китаї послаблять доступ до ринків для іноземних інвестицій та розширять доступ до свого сектору послуг, а також поглиблять ринкову реформу курсу обміну та фінансової системи, в той же час посилюючи позиції державних компаній.

Цзіньпінь високо оцінив успіхи партії, особливо її широкомасштабну кампанію проти трансплантації.

«Боротьба з корупцією сформувала приголомшливу позицію і посилилась в розвитку», – сказав президент Китаю.

Китайська влада вела безкомпромісну боротьбу з глибоко укоріненою трансплантологією з моменту вступу його на посаду 5 років тому, коли більше мільйона чиновників були покарані, а десятки високопосадовців потрапили за грати.

Делегатам треба буде розглянути низку важливих питань державної, економічної та партійної розбудови, які і стануть вирішальними для розвитку країни на найближчі п'ять років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті