Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Apple та GE розробили інструменти для підключення промислового об’єднання до інтернету

Apple та GE розробили інструменти для підключення промислового об’єднання до інтернету

iPhone та iPad тепер cтали актуальними і на промисловій арені

Apple та GE розробили інструменти для підключення промислового об’єднання до інтернету
фото Shutterstock

Apple та General Electric Co спільно випустили інструменти для створення додатків, адаптованих до платформи GE Predix для підключення електростанцій, реактивних двигунів та іншого промислового обладнання до інтернету. Про це повідомляє Reuters.

Розробка програмного забезпечення знаменує собою перший значимий результат партнерства, оголошеного компаніями  минулого тижня. Воно дозволить розширити можливі промислового інтернету Predix для iPads та iPhones, тому працівники заводів, пілоти та технічні працівники зможуть використовувати знайомі їм пристрої для виконання більш складних задач.

Apple використовуватиме зростаючий попит на можливості індустріального інтернету, що в свою чергу може покращити продуктивність промислових машин, визначити, коли зламається, наприклад, вітряна турбіна або стане в нагоді при ремонті механізмів, зробивши пристрої Apple актуальними на промисловій арені.

Між тим, GE отримала доступ до 13 млн програмістів, які працюють над творенням операційної системи Apple iOS. Розробники додатків можуть використовувати уі можливості iOS, в тому числі функцію розширеної реальності, включеної до останньої версії iOS.

Крім General Electric, Apple також співпрацює з IBM, Cisco, SAP, Deloitte та Accenture.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті