ЄБРР хоче профінансувати будівництво біогазового заводу Косюка на 25 млн євро
Питання інвестиції в холдинг МХП буде розглядатися 29 листопада
Європейський банк розвитку та реконструкції може профінансувати агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» в розмірі 25 млн євро для розвитку біогазового заводу у Вінницькій області потужністю 10 МВт, передає Інтерфакс Україна.
«Будівництво біогазового заводу направлено на використання відходів існуючих об'єктів птахівництва в Вінницькій області для виробництва біогазу, який буде використовуватися в якості альтернативного джерела енергії завдяки сучасним технологіям. В результаті будівництва біогазового заводу очікується скорочення викидів парникових газів в обсязі еквівалентному 85,5 тис. тонн вуглекислого газу на рік», – передається в повідомленні.
Це питання планує розглядатися 29 листопада поточного року радою директорів ЄБРР. Загальна вартість проекту – 27 млн. євро.
«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні. У першому півріччі поточного року, прибуток МХП збільшилася до 1,9 рази, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, і склала $210 млн. Виручка компанії виросла на 24% до до 600 млн. Чистий прибуток МХП в 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн в 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $1,135 млрд.
Компанія також займається виробництвом м'ясопереробки, зернових і соняшникової олії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].