Samsung отримала рекордний квартальний прибуток завдяки напівпровідниковому бізнесу

Samsung отримала рекордний квартальний прибуток завдяки напівпровідниковому бізнесу

Корейська компанія постачає чіпи для цілого ряду побутової техніки та смартфонів інших виробників

Samsung оприлюднила черговий рекордний квартальний прибуток. Про це повідомляє TechCrunch.

Корейський технологічний гігант оговтався від резонансних скандалів, включно із арештом директора компанії, та минулорічної саги із Note 7 і зафіксував прибуток у розмірі 14,53 трлн вон ($12,92 млрд) за ІІІ квартал 2017 року.

Виручка компанії досягла 62,05 трлн вон ($55,18 млрд), що на 30% більше за аналогічний період минулого року.

Рекордний прибуток вдалось досягти завдяки напівпровідниковому бізнесу, який постачає чіпи для цілого ряду побутової техніки, включно із смартфонами інших виробників.

Samsung продає більше телефонів ніж будь-який інший виробник щорічно, але її напівпровідниковий бізнес продемонстрував найкращий ніж коли-небудь результат. Загальний прибуток підрозділу зріс на 51%, досягнувши 19,9 трлн вон ($17,7 млрд), при чому його виручка зросла майже втричі і склала 9,96 трлн вон ($8,86 млрд).

Нагадаємо, експерти вважають, що від продажу нових айфонів iPhone X, Samsung заробить більше грошей, ніж від продажу своїх власних смартфонів Galaxy S8. Враховуючи сумарну вартість усіх комплектуючих від корейського технологічного гіганту, що встановлені на кожному iPhone X, Samsung отримає за кожен з айфонів приблизно $110.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло