Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Тігіпко повернув собі «Дніпрометіз»

Тігіпко повернув собі «Дніпрометіз»

Напередодні за власним бажанням припинили свої повноваження члени наглядової ради

Тігіпко повернув собі «Дніпрометіз»
Фото УНІАН

Новим власником дніпропетровського об'єднання «Дніпрометіз» став власник бізнес-групи ТАС Сергій Тігіпко. Про це пише МінПром.

Нагадаємо, 27 жовтня стало відомо, що дочірня компанія «Сєвєрсталі» Cambay Services Ltd завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% українського ПрАТ «Дніпрометиз».

Після цього у наглядовій раді заводу «Дніпрометіз» відбулися зміни. З 26 жовтня за власним бажанням припинили свої повноваження члени наглядової ради Андрій Рижов і Віталій Палабугін, які представляли «Сєвєрсталь».

Крім того, два члена наглядової ради, які представляли «Сєвєрсталь», Сергій Виноградов і Сергій Ковряков, були замінені на Вікторію Зінкевич і Олега Желтова.

У 2006 році «Северсталь» через кіпрську Potren Limited купила 60% акцій «Дніпрометизу» у холдингової компанії «ТЕКО-Дніпрометиз», власником якої був Сергій Тігіпко. Наглядову раду «Дніпрометизу» очолювала Наталія Тігіпко. 

«ТЕКО-Дніпрометиз» зберіг за собою блокуючий пакет акцій заводу металевих виробів, який в 2008 році був проданий Potren Limited, яка сконцентрувала понад 90% акцій «Дніпрометизу».

У 2012 році контрольний пакет заводу був переоформлений на австрійську структуру компанії Мордашова – Severstal Trade.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті