Манафорт має три паспорти США та подорожував під вигаданим іменем
Цього року він їздив до Мексики, Китаю та Еквадору з телефоном та електронною поштою зареєстрованими на вигадане ім’я

Наскільки багатими є Пол Манафорт і Рік Гейтс і куди вони подорожували? Це питання піднімалось на судовому засіданні, коли обидва зіштовхнулись з першим обвинувальним висновками спецпрокурора Роберта Мюллера у справі по імовірному втручання Росії в американські вибори 2016 року. Про це повідомляє CNN.
Згідно з оприлюдненими документами Манафорт наразі має три паспорти США, кожен із різним номером.
Цьогоріч Манафорт їздив до Мексики, Китаю та Еквадору з номером телефону та електронною поштою, зареєстрованим на вигадане ім’я.
За останній рік Манафорт подорожував відвідав Дубай, Канкун, Панаму, Гавану, Шанхай, Мадрид, Токіо та острів Гранд Кайман.
Манафорт та Гейтс часто подорожували до Кіпру.
У заявах на кредити та інших фінансових документах Манафорт писав, що станом на квітень 2012 року його активи коштували близько $19 млн, а в травні 2016-го вже $136 млн.
Під час його перебування на посаді керівника національної кампанії Трампа, оцінка статків Манафорта коливалась. У серпні 2016-го він повідомляв, що його активи коштують $28 млн, а згодом, у іншій програмі, зазначив цифру у $63 млн.
Як стверджує обвинувачення, Гейтс часто змінював банки та відкривав та закривав банківські рахунки. Загалом, він відкрив 55 рахунків у 13 фінустановах, деякі в Англії та на Кіпрі, де він зберігав більше $10 млн з 2010 по 2013 рік.
Нагадаємо, 30 жовтня було оприлюднено звинувачення Полу Манафорту та Річарду Гейтсу, яке включає відмивання коштів, ухиляння від сплати податків, шахрайство та перешкоджання діяльності урядових установ США.
Президент США Дональд Трамп обурився звинуваченнями проти Манафорта та ходом розслідування спецпрокурора Мюллера.
Якщо провину Манафорта буде доведено, йому загрожуватиме 80 років позбавлення волі.
У центрі розслідування російських зв’язків Трампа опинились українські політики, інтереси яких лобіював Манафорт – один з найдосвідченіших політтехнологів у США і екс-голова виборчого штабу американського президента. Mind розбирався в наслідках і перспективах гучного політичного скандалу, прочитати про які можна в матеріалі «Український слід: за що в США переслідують Пола Манафорта».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].